Tandklinik i Holbæk

Tandklinikken Brogade

Brogade 2, 4300 Holbæk

Om klinikken

Praktiske oplysninger om Tandklinikken Brogade

Tandklinikken Brogade har adresse på Brogade i Holbæk. Her finder du klinikkens tilgængelige kontaktoplysninger og praktiske oplysninger samlet ét sted.

Adresse
Brogade 2, 4300 Holbæk
Postnummer og by
4300 Holbæk
Kommune
Holbæk
Region
Sjælland
Adressekilde
Danmarks Adresseregister (DAR)
Juridisk virksomhedsnavn
Tandklinikken Brogade ApS
CVR-nummer
41507160
P-nummer
1026020561
Reklamebeskyttet
Ja
Organisationstype
Privat
Enhedstype
Tandlægepraksis
Behandling på adressen
Ja
Hovedspeciale
Odontologi

Adressen kommer fra DAR. Juridisk virksomhedsnavn, CVR-nummer og P-nummer kommer fra CVR.

Patientanmeldelser

Anmeldelser af Tandklinikken Brogade

Der er endnu ingen offentliggjorte anmeldelser af klinikken.

Anmeldelser kommer direkte fra brugere og vises først efter en indholds- og misbrugskontrol. Klinikken kan ikke redigere bedømmelser eller anmeldelsestekst.

Skriv en anmeldelse

Spørgsmål og svar

Ofte stillede spørgsmål om Tandklinikken Brogade

Hvor ligger Tandklinikken Brogade?

Tandklinikken Brogade ligger på Brogade 2, 4300 Holbæk. Adressen er i Holbæk Kommune, Sjælland.

Hvordan finder jeg kontaktoplysninger til Tandklinikken Brogade?

Der er ikke et offentligt telefonnummer på profilen lige nu. Adressen i Holbæk fremgår ovenfor.

Hvilke andre tandlæger ligger nær Tandklinikken Brogade?

Nederst på siden vises tandklinikker med adresse nær Tandklinikken Brogade i og omkring Holbæk.

Er du klinikejer?

Bekræft ejerskabet via en officiel e-mailadresse fra STPS eller CVR. Derefter kan du vedligeholde klinikkens offentlige oplysninger.

Gør krav på klinikken

Er noget på profilen forkert?

Klinikken eller andre med dokumenteret kendskab kan foreslå en rettelse.

Foreslå en rettelse