Tandklinik i Brørup

Tandprotesehuset Kolding ApS

Søndergade 8, 6650 Brørup

Om klinikken

Praktiske oplysninger om Tandprotesehuset Kolding ApS

Tandprotesehuset Kolding ApS har adresse på Søndergade i Brørup. Her finder du klinikkens tilgængelige kontaktoplysninger og praktiske oplysninger samlet ét sted.

Adresse
Søndergade 8, 6650 Brørup
Postnummer og by
6650 Brørup
Kommune
Vejen
Landsdel
Sydjylland
Region
Syddanmark
Adressekilde
Danmarks Adresseregister (DAR)
Juridisk virksomhedsnavn
Tandprotesehuset Kolding ApS
CVR-nummer
21800740
P-nummer
1018823043
Reklamebeskyttet
Nej
Behandling på adressen
Ikke oplyst

Adressen kommer fra DAR. Juridisk virksomhedsnavn, CVR-nummer og P-nummer kommer fra CVR.

Flere adresser

Andre klinikprofiler under samme virksomhed

Patientanmeldelser

Anmeldelser af Tandprotesehuset Kolding ApS

Der er endnu ingen offentliggjorte anmeldelser af klinikken.

Anmeldelser kommer direkte fra brugere og vises først efter en indholds- og misbrugskontrol. Klinikken kan ikke redigere bedømmelser eller anmeldelsestekst.

Skriv en anmeldelse

Spørgsmål og svar

Ofte stillede spørgsmål om Tandprotesehuset Kolding ApS

Hvor ligger Tandprotesehuset Kolding ApS?

Tandprotesehuset Kolding ApS ligger på Søndergade 8, 6650 Brørup. Adressen er i Vejen Kommune, Syddanmark.

Hvordan kontakter jeg Tandprotesehuset Kolding ApS?

Du kan ringe til Tandprotesehuset Kolding ApS på 75 38 11 61.

Hvilke andre tandlæger ligger nær Tandprotesehuset Kolding ApS?

Nederst på siden vises tandklinikker med adresse nær Tandprotesehuset Kolding ApS i og omkring Brørup.

Er du klinikejer?

Bekræft ejerskabet via en officiel e-mailadresse fra STPS eller CVR. Derefter kan du vedligeholde klinikkens offentlige oplysninger.

Gør krav på klinikken

Er noget på profilen forkert?

Klinikken eller andre med dokumenteret kendskab kan foreslå en rettelse.

Foreslå en rettelse