Tandklinik i Taastrup

TANDLÆGE FLEMMING HØEGH

Taastrup Hovedgade 129, 2630 Taastrup

Om klinikken

Praktiske oplysninger om TANDLÆGE FLEMMING HØEGH

TANDLÆGE FLEMMING HØEGH har adresse på Taastrup Hovedgade i Taastrup. Her finder du klinikkens tilgængelige kontaktoplysninger og praktiske oplysninger samlet ét sted.

Adresse
Taastrup Hovedgade 129, 2630 Taastrup
Postnummer og by
2630 Taastrup
Kommune
Høje-Taastrup
Region
Hovedstaden
Adressekilde
Danmarks Adresseregister (DAR)
Juridisk virksomhedsnavn
TANDLÆGE FLEMMING HØEGH
CVR-nummer
15118377
P-nummer
1000863740
Reklamebeskyttet
Nej
Organisationstype
Privat
Enhedstype
Tandlægepraksis
Behandling på adressen
Ja
Hovedspeciale
Odontologi

Adressen kommer fra DAR. Juridisk virksomhedsnavn, CVR-nummer og P-nummer kommer fra CVR.

Patientanmeldelser

Anmeldelser af TANDLÆGE FLEMMING HØEGH

Der er endnu ingen offentliggjorte anmeldelser af klinikken.

Anmeldelser kommer direkte fra brugere og vises først efter en indholds- og misbrugskontrol. Klinikken kan ikke redigere bedømmelser eller anmeldelsestekst.

Skriv en anmeldelse

Spørgsmål og svar

Ofte stillede spørgsmål om TANDLÆGE FLEMMING HØEGH

Hvor ligger TANDLÆGE FLEMMING HØEGH?

TANDLÆGE FLEMMING HØEGH ligger på Taastrup Hovedgade 129, 2630 Taastrup. Adressen er i Høje-Taastrup Kommune, Hovedstaden.

Hvordan kontakter jeg TANDLÆGE FLEMMING HØEGH?

Du kan ringe til TANDLÆGE FLEMMING HØEGH på 43 99 43 69.

Hvilke andre tandlæger ligger nær TANDLÆGE FLEMMING HØEGH?

Nederst på siden vises tandklinikker med adresse nær TANDLÆGE FLEMMING HØEGH i og omkring Taastrup.

Er du klinikejer?

Bekræft ejerskabet via en officiel e-mailadresse fra STPS eller CVR. Derefter kan du vedligeholde klinikkens offentlige oplysninger.

Gør krav på klinikken

Er noget på profilen forkert?

Klinikken eller andre med dokumenteret kendskab kan foreslå en rettelse.

Foreslå en rettelse